logo

Zasłoń usta i nos,

odsłoń oczy

Obowiązek noszenia maseczek dla użytkowników okularów oznacza ciągłą walkę z zaparowanymi szkłami. Problem jest nie tylko uciążliwy, ale również niebezpieczny, ponieważ zaparowane okulary ograniczają widoczność. Czy jest na to jakiś sposób? Na szczęście tak. Soczewki okularowe SEIKO z innowacyjną powłoką antyrefleksyjną SEIKO FOGLESSCOAT całkowicie eliminują problem zaparowania, zapewniając 100% widoczność i bezpieczeństwo. Noś maseczkę nie rezygnując z precyzyjnego widzenia!

logo

pożegnaj zaparowane

okulary

Zaparowane okulary to przy noszeniu maseczki poważny problem. Częste przecieranie soczewek nie rozwiązuje go, a przez pokryte parą soczewki niewiele widać. Wreszcie możesz być w 100% bezpieczny/a nosząc maseczkę i cieszyć się doskonałym widzeniem bez ograniczeń.

pierwsza inteligentna

tarcza antyparowa

SEIKO FogLessCoat to innowacyjne rozwiązanie, które pomaga cieszyć się precyzyjnym widzeniem w każdych warunkach. Na soczewkach z powłoką SEIKO FogLessCoat para nie osadza się. Soczewki, dzięki właściwościom hydrofilnym, pozostają niezaparowane i w pełni przejrzyste. Wreszcie możesz być w 100% bezpieczny nosząc maseczkę i cieszyć się doskonałym widzeniem bez ograniczeń.

image

skuteczność

dzięki technologii

SEIKO FogLessCoat

Specjalna budowa powłoki SEIKO FogLessCoat sprawia, że aby w pełni korzystać z jej właściwości nie są konieczne dodatkowe zabiegi, np. stosowanie aktywatora. Wystarczy dbać o soczewki używając preparatu SEIKO FogLess Clean + Protect. Wygodna, niewielka butelka preparatu jest dołączana do każdej pary soczewek z powłoką SEIKO FoglessCoat. Wreszcie możesz zasłaniać usta i nos nie rezygnując z precyzyjnego widzenia.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ SEIKO

Nie idź na kompromis. Znajdź w pobliżu Specjalistę SEIKO i zapytaj o soczewki z powłoką SEIKO FogLessCoat. Zakrywaj usta i nos, ale odsłoń oczy. Bądź bezpieczny i ciesz się 100% precyzją widzenia.